NMK - Størst og best innen motorsport!
   
Tekststørrelse

Startliste 1.Juni

  Startliste Åpen Klasse      
2 Aune Ole NMK Støren VW  
3 Fossmo Kenneth NMK Støren Opel Bukkene Bruse MSP
4 Lien Ståle NMK   Rana    
5 Borten Martin NMK   Melhus Opel Borten Power
6 Nielsen Lars NMK   Namdal Opel Ascona  
7 Johnsen Tobias NMK   Melhus Opel Astra  
9 Nygård Jan   Georg NMK   Ytre Namdal Opel  
10 Aure Vidar   Røvik NMK   Molde VW Boble  
11 Nonstad Erlend NMK   Verdal/Levanger Opel Ascona  
12 Valan Brede NMK   Brønnøy Volvo 142  
14 Bratland Mathis NMK   Namdal Subaru  
15 Eid Espen NMK   Namdal Toyota Corolla  
16 Kjærstad Christian NMK   Brønnøy Volvo Duett  
17 Holden Kristian   stinus NMK   Surnadal & Rindal Volvo Brick  
18 Leksås Bård NMK   Namdal Toyota Celica Grong Bilservice
19 Engan Ronny Nmk   Aremark Renault Laguna  
20 Sveen Martin NMK   Hamar Ford  
21 Kerim Espen NMK   Konsmo VW Lunte Mix Sørlandsbanden
22 Berre Ludvik NMK   Namdal Opel Kadett  
23 Høøk Totto Kolsva   MS Opel Astra  
24 Rud Lasse NMK   Gardermoen Opel  
25 Opdal Gaute NMK   Namdal Volvo 240  
26 Aas Andreas Nmk   Verdal/Levanger Toyota Celica  
27 Gjønnes Joakim NMK   Verdal/Levanger Opel TMD Racing
29 Hamland Arne-Joar Nmk   Ytre Namdal Opel Astra  
30 Barlien Arild NMK   Brønnøy VW Boble  
31 Berre Gisle NMK   Namdal VW Boble  
32 Klepp Kristian Nmk   Verdal/Levanger Volvo 245  
33 Sandnes Arild   Reitan Hell   Motorsport Opel Ascona  
34 Myhre Andreas NMK   Valdres Skoda  
35 Strømhylden Sindre NMK   Namdal VW Passat  
36 Hatland Arne   Jørgen NMK   Namdal Volvo 740  
38 Foss   Morken Eivind Nmk   Gol VW Boble  
39 Gravvold Geir   ove Nmk surnadal og rindal Ford  
40 Sveen Cato NMK   Hamar Ford Sveen Motorsport
41 Svendsen Jon   arve NMK   Ytre Namdal Mazda  
42 Myrberg Mats Hallsbergs   MK Saab 900  
43 Bolland Ståle NMK   Melhus Saab 99  
44 Solbergløkk Ole   Eskil NMK   Støren Opel  
45 Kerim Joachim Nmk   Konsmo VW Boble Sørlandsbanden
46 Rønning Jon   Harald Hell   Motorsport lånkebanen Opel  
47 Haugen Glenn   Robert NMK   Nedre Hallingdal Volvo 240  
49 Frisli Robert   Sem NMK   Verdal/Levanger Volvo 245  
50 Fossum Kjell   Arne NMK   Støren Opel Corsa  
51 Johansen Emil NMK   Brønnøy Volvo Værsting
52 Moen Peder   Brøske NMK   Surnadal & Rindal Lada  
53 Eiternes Kristian NMK   Ytre Namdal    
54 Wagnild Stein   Inge NMK   Støren    
56 Skibnes Alexander NMK   Melhus Opel  
57 Eriksson Frode NMK   Verdal/Levanger    
58 Myrvik Øystein NMK   Namdal Opel Vectra  
59 Stein Jonas NMK   Brønnøy VW Boble  
61 Lyngås Kenneth NMK   Rana Opel  
62 Eidem Roger   Monkan Hell   motorsport lånkebanen Nissan Primera  
63 Resve Kent   Rune Hell   Motorsport Volvo  
64 Karijord Ruben   andre NMK   Brønnøy Volvo 245 Langtak
65 Hatling Robin NMK   Verdal/Levanger VW Boble  
67 Øvereng Marius NMK   Namdal    
68 Rønning Morten NMK   Namdal Saab 900  
69 Susegg Roar NMK   Verdal/Levanger Volvo 240  
70 Berre Alv   Robert NMK   Namdal Opel Vectra  
71 Snøan Kjell   Morten NMK   Støren Skoda  
72 Skotvoll Bård   Gundersen Hell   Motorsport Lånkebanen Volvo 240  
73 Karijord Ken   Børre NMK   Brønnøy Volvo 245 Langtak
74 Gystad Patrick   Andre NMK   Gardermoen Opel Astra  
75 Folde Marius NMK   Melhus Opel Kadett  
76 Westby Oddmund NMK   Modum og sigdal VW De luxe
77 Pedersen Christian Salten   motorsport Volvo 240  
79 Hansen Roar Hell   motorsport/FMK Ford Sierra  
80 Holand Jens   Petter NMK   Ytre Namdal Volvo 245  
81 Roel Arne NMK   Levanger/Verdal toyota  
82 Røvik Kristian NMK   Molde VW Boble  
83 Hasselvold Erlend NMK   Namdal Volvo 240 BPO
84 Rønning Karl-Jørgen NMK   Namdal Mazda 929  
85 Ledin Andreas MK   Kopparberg Saab 9000  
86 Wikran Martin NMK   Rana BMW 518  
87 Hamar Frank NMK   Molde Volvo  
88 Romstad Øyvind NMK   Namdal Opel  
91 Vold Anders NMK   Namdal Volvo 244  
95 Vassengen Jostein NMK   Namdal BMW 518  
96 Slørdal Erik NMK   Steinkjer Honda Civic  
99 Romstad Petter NMK   Namdal Opel  
102 Nøstvik Frank NMK   Brønnøy Toyota Camry  
109 Noem Odd   Eystein NMK   Verdal/Levanger Opel Corsa  
112 Kleven Fabian NMK   Namdal Volvo 240 Grong Bilservice
113 Nubdal Terje   Holm NMK   Namdal Volvo 240  
118 Leksås Håvard   Leer NMK   Namdal Toyota Celica  
134 Jacobsen Håkon NMK   Rana    
137 Johansen Markus NMK   Brønnøy Opel Astra Grong Bilservice
170 Hatling Ola NMK   Verdal/Levanger VW Boble  
218 Leer   Leksås Erlend NMK   Namdal Toyota Celica  
240 Eriksson Martin NMK Verdal/Levanger    
277 Sørensen Bent-inge NMK Grane Volvo 245  
563 Nordgård Lasse NMK Tromsø    
           
  Startliste Juniorklasse      
1 Berre Oliver NMK Namdal VW Golf  
55 Sund Oliver Nmk   Brønnøy Toyota Camry  
95 Vassengen Nora   Lian Nmk   Namdal Toyota Celica  
201 Johnsen Dennis Nmk   Melhus Opel Astra  
202 Wiken Kevin NMK   Hamar Volvo 240  
203 Elvelund Markus Nmk   hamar Volvo 240  
213 Sørhaug Olav NMK   Ytre Namdal Opel Astra  
215 Hatland Ole   Jørgen NMK   Namdal Saab 99  
226 Skorild Kristian NMK   Orkla Opel Astra  
236 Hatland Iver   Martin NMK   Namdal Volvo  
244 Kraft   Vikan Sandra NMK   Melhus Volvo 240  
245 Midtlyng Martin NMK   støren Volvo 740  
299 Romstad Ingrid Nmk   Namdal Opel Astra  
307 Höök Nellie Hällefors   MK Saab 900  
309 Höök Emelie Hällefors   MK Saab 9000  
999 Gustavsson Simon SMK   Hedemora Opel Astra  
           
  Startliste Dameklasse      
8 Eid Elisabeth NMK Namdal VW Boble  
28 Rønning Amalie Hell   Motorsport lånkebanen Opel Astra  
37 Vold Margrete NMK   Namdal Toyota Corolla  
48 Sundli May   Eva NMK   Verdal/Levanger Volvo 240  
60 Wigdahl Malin   Abelsen NMK   Melhus Nissan Almera  
61 Asphaug Marianne Nmk   Rana Opel  
66 Nerli Lena   Marie NMK   Midt Troms    
78 Tetlien Tone Nmk   Namdal Honda Civic  
90 Hamland Agnes   Beate NMK   Ytre Namdal Saab 900  
91 Vold Kari Namdal Volvo 244  
308 Höök Nina Hällefors   MK Saab 9000  
           
  venteliste        
9 Buland Vegard BC Åpen Nmk   Verdal/Levanger Volvo   240
112 Hyllnes Kurt BC   Åpen Nmk   namdal Honda   CIVIC
67 Tetlien Terje BC   Åpen NMK   Namdal Opel   Ida power
98 Mortensen Ida BC   Åpen Nmk   verdal/levanger Opel   Ida power
98 Mortensen Ida BC   Damer Nmk   verdal/levanger Volvo   Pv
1 Kveinå Magnar BC   Åpen Nmk   Namdal Opel   Vectra
498 Mortensen Lena BC   Damer Nmk   verdal/levanger Opel   Vectra
99 Mortensen Lena BC   Åpen Nmk   verdal/levanger Opel   Corsa
98 Mortensen Hans   erik BC   Åpen Nmk   verdal/levanger Volvo   245 Volvo
69 Hansen Lasse BC   Åpen NMK   Brønnøy Rover
12 Nonstad Oskar BC   Åpen Nmk   verdal/levanger Nissan   Almera
60 Wigdahl Malin   Abelsen BC   Åpen NMK   Melhus Honda
242 Aurstad André   Wilsgård BC   Junior NMK   Verdal/Levanger Opel
220 Stokke Vilde BC   Junior NMK   Melhus Volvo   240
16 Skotvoll Eirin BC   Damer Hell   motorsport lånkebanen opel
35 Havdal Karstein BC   Åpen Nmk   Grane Volvo
30 Abelsen Kristoffer BC   Åpen NMK   Grane Saab   900
211 Ramberg Anne   Synnøve BC   Damer NMK   Namdal  
88 Brønmo Dag   Christer BC   Åpen NMK   Ytre Namdal Ford   Fartsstripe
229 Kristoffersen Odin BC   Junior Hell   motorsport lånkebanen Opel   Astra
23 Johnsen Kai   Roger BC   Åpen Nmk   Ytre Namdal Volvo   240
5 Pedersen Ole   Andreas BC   Åpen NMK   Ytre Namdal Opel   Ascona
24 Pedersen Per   Børre BC   Åpen NMK   Ytre Namdal TOYOTA   Camry
262 Nilsen Kim BC   Åpen NMK   YTRE NAMDAL  
2 Eiternes Jørgen BC   Åpen NMK   Ytre Namdal Saab   96
77 Haugbjørg Espen BC   Åpen Nmk   Melhus Opel   Vectra
19 Rendum Rikke BC   Damer NMK   Verdal/ Levanger Opel
69 Morken Arnt   Kjetil BC   Åpen NMK   Orkla Volvo   940
666 Raaket Joakim BC   Junior NMK   melhus  
54 Jacobsen Natalie BC   Damer NMK   Rana  
           

Kontakt NMK Namdal

Postadresse:
Postboks 237
7801 Namsos

Telefon:
959 46 855

E-post:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Grasrotandelen

Gjennom grasrotandelen kan klubben få 5% av din innsats hos Norsk Tipping. Oppgi NMK Namdals org. nr til din tippekommisjonær: 993 542 504

Se
statistikken for klubben