NMK - Størst og best innen motorsport!
   
Tekststørrelse

Landsfinale Bilcross senior 2017

Da er årets landsfinale til NMK Trøgstad over. Thomas Lande ble klubbens beste med en 58.plass. Terje Nubdal ble nr 93. Morten Rønnning kom på sisteplass da han kun kjørte noer treningsruder før bilen sa takk for seg. Det var en ny opplevelese for mange av klubbens medlemmer som var med nedover. Det var en fin tur og bortimort 20 fra Namdalen var nedover.

Kontakt NMK Namdal

Postadresse:
Postboks 237
7801 Namsos

Telefon:
959 46 855

E-post:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Grasrotandelen

Gjennom grasrotandelen kan klubben få 5% av din innsats hos Norsk Tipping. Oppgi NMK Namdals org. nr til din tippekommisjonær: 993 542 504

Se
statistikken for klubben